Kaliteli ve güvenilir bir doküman yönetim sistemini ücretsiz kullanmak hiç şüphesiz büyük bir avantajdır. DocCastle ücretsiz doküman yönetim sistemi ile işleriniz için gerekli tüm dokümanları dijital ortama aktarabilir ve yönetebilirsiniz.

 

Ücretsiz Doküman Yönetim Sistemi Avantajları

DocCastle ücretsiz doküman yönetim sistemi belgelerinizi güvenli bir veritabanında tutarak kolayca erişilebilir hale getirir. Kullanıcılar belgeleri görüntüleyebilir, değiştirebilir ve iş arkadaşlarıyla paylaşabilir. Aynı zamanda belgeleri içe/dışa aktararak veya tarayarak kaydedebilirler. Güvenilir ve ücretsiz olan DocCastle doküman yönetim sistemi, üstün yetkilendirme ve güvenlik özellikleri ile önemli belgelerinizi korumanızı sağlar. Böylelikle belgelerinizin başkalarının eline geçmesi ihtimalini düşünmenize gerek kalmaz.

DocCastle ücretsiz doküman yönetim sistemiyle iş akışları oluşturulabilir ve onay mekanizmaları belirlenebilir. Böylelikle hiçbir ücret ödemeye gerek duymadan işletmenizdeki işbirliğini arttırabilir ve verimliliğinizi yükseltebilirsiniz.

Ücretsiz e-posta entegrasyonu da DocCastle ücretsiz doküman yönetim sisteminin en büyük avantajlarından biridir. Başka herhangi bir yazılıma gerek duymadan e-posta işlemlerinizi uygulama üzerinden halledebilirsiniz. Benzer şekilde DocCastle ücretsiz doküman yönetim sistemi dahili Word ve Excel sayesinde yüklü lisans bedellerinden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Özetle DocCastle doküman yönetim sistemi ücret talep etmeden işletmenizin olmazsa olmazı birçok kurumsal işlemin gerçekleştirilmesinde sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

 

DocCastle ücretsiz sürümü indirmek için tıklayın.