Neden DocCastle?

Bu sorunun bir çok cevabı var. Lütfen aşağıdaki bilgileri dikkatli bir şekilde okuyun, cevabı bulacaksınız.

%100 Yerli, Hepsi Bir Arada ve Bütçe Dostu 

Kurumsal ve güçlü doküman yönetim sistemine sahip olmak artık zor değil. DocCastle dünya devi kuruluşlar tarafından kullanılan teknolojiye çok daha uygun fiyatlara sahip olmanızı sağlar. Kuruluşunuza gelen/giden evrakları hızlıca sisteme aktarmak, sistem üzerinden düzenlenmek, arşivlemek, versiyonlamak, imzalamak, onaylamak, paylaşmak, ve diğer kurum ve kuruluşlara iletmek DocCastle ile oldukça kolaydır.

DocCastle sahip olduğu temel ve güçlü özelliklerine ek olarak, elektronik belge ve bilgi yönetimi için ihtiyaç duyacağınız tüm ek özellikleri tek bir sistemde sunar. Bu sayede her ihtiyaç için ayrı bir sistem veya modül satın almanıza gerek kalmaz. Ayrıca tüm bunları uygun fiyatlara sunar.

 

Web Tabanlı EDYS

Masaüstü ve Web Erişim

İnternet kullanımının yaygınlaşması çalışanların işlerini her yerden yapabilmesinin önünü açmıştır. DocCastle Masaüstü ve Web olmak üzere iki ayrı versiyona sahiptir. Bu sayede nerede olursanız olun eğer internet bağlantınız varsa belgelerinize erişiminiz var demektir. İşletmenize ait belge ve bilgilerin çalışanlarınız tarafından dünyanın herhangi bir yerinden erişilebilir olması, işinizin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlar.

DocCastle diğer sistemler tarafından “Web erişimi” ve benzer isimlerle adlandırılan sistemlerden oldukça farklıdır. DocCastle ekibi bu iki ayrı platform uygulamasını eş zamanlı olarak geliştirmiştir. Her bir uygulama (masaüstü ve web ) sistemde bulunan tüm özelliklere sahiptir. Bu sayede her bir platform için tam işlevsel uygulamalar sunulmaktadır.

Rakipsiz ERP, CRM, HR, B2B vb. Entegrasyonu

DocCastle işletmenizde kullanılan iş yazılımlarına belge yönetim özelliği ekleyen eşsiz bir özelliğe sahiptir. Örneğin muhasebe departmanları tarafından kullanılan yazılımlar esas olarak fiziksel belgelerdeki bilgileri işlemek ve takip etmek için kullanılır. DocCastle muhasebe yazılımınızla entegre çalışır ve belgelerin taranmış hallerini muhasebe yazılımı içerisinden görmenizi sağlar. Bu sayede arşivde belge aramadan dilediğiniz belgeyi anında görebilirsiniz.

DocCastle eşsiz teknoloji ile tüm yazılımlara entegre olabilir. Böylelikle hâlihazırda kullandığınız yazılımlar daha akıllı ve işlevsel hale gelir. Buda DocCastle için harcadığınız bütçe ile maksimum verimi almanızı sağlar.

ERP-Entegre-DYS
Ücretsiz-Office-Word-Excel-DYS

Ücretsiz Office Programları (Word & Excel)

Günümüzde bir bilgisayarda işletim sisteminden sonra en çok ihtiyaç duyulan yazılım MS Office olduğu söylenebilir. Özellikle işletmeler Word ve Excel uygulamalarını yoğun şekilde kullanmaktadır. Ancak bu uygulamalar bedava değildir ve bir çok işletme lisans sorunları yaşamaktadır.

DocCastle dahili Word, Excel ve E-posta araçlarına sahiptir. DocCastle kullanan işletmeler Office satın almak zorunda kalmaz. Sistem içerisinde gelen araçlar Office içerisindeki araçlar ile %95 oranında aynı işlevselliğe sahiptir. Office kullanmaya alışmış olan bir kullanıcı 15 dakikada DocCastle’a adapte olabilir. Öte yandan DocCastle office araçları ile oluşturulan belgeler veri tabanında depolanır. Bu sayede hem performans hemde güvenlik üst seviyededir. Örnek video

belge-yonetim-sistemi-indir

Denemek İstiyorum!

DocCastle'I indirin ve 14 gün kullanın.

dokuman-yonetim-sistemi-egitim

Daha fazla öğrenmek istiyorum!

Dokümantasyonu inceleyin

belge-yonetim-sistemi-indir

Satın almak istiyorum!

İşiniz için uygun paketi seçin.

dokuman-yonetim-sistemi-yardim

Yardım istiyorum!

Uzman ekibizden canlı destek alın.