Neden DocCastle EDYS

Bu sorunun bir çok cevabı var! Lütfen aşağıdaki bilgileri dikkatli bir şekilde okuyun, cevabı bulacaksınız.

%100 Yerli, Hepsi Bir Arada, Kurumsal ve Bütçe Dostu

Kurumsal ve güçlü doküman yönetim sistemine sahip olmak artık hayal değil. DocCastle dünya devi kuruluşlar tarafından kullanılan teknolojiye çok daha uygun fiyatlara sahip olmanızı sağlar. Kuruluşunuza gelen/giden evrakları hızlıca sisteme aktarmak, sistem üzerinden düzenlenmek, arşivlemek, versiyonlamak, imzalamak, onaylamak, paylaşmak, ve diğer kurum ve kuruluşlara iletmek DocCastle ile oldukça kolaydır.

DocCastle sahip olduğu temel ve güçlü özelliklerine ek olarak, elektronik belge ve bilgi yönetimi için ihtiyaç duyacağınız tüm ek özellikleri tek bir sistemde sunar. Bu sayede her ihtiyaç için ayrı bir sistem veya modül satın almanıza gerek kalmaz. Ayrıca tüm bunları rakipsiz fiyatlara sunar.

Web Tabanlı EDYS

Masaüstü, Web ve Mobil Erişim

İnternet kullanımının yaygınlaşması çalışanların işlerini her yerden yapabilmesinin önünü açmıştır. DocCastle Masaüstü, Web ve Mobil olmak üzere üç ayrı versiyona sahiptir. Bu sayede nerede olursanız olun eğer internet bağlantınız varsa belgelerinize erişiminiz var demektir. İşletmenize ait belge ve bilgilerin çalışanlarınız tarafından dünyanın herhangi bir yerinden erişilebilir olması, işinizin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlar.

DocCastle diğer sistemler tarafından “Web erişimi” ve benzer isimlerle adlandırılan sistemlerden oldukça farklıdır. DocCastle ekibi bu üç ayrı platform uygulamasını eş zamanlı olarak geliştirmiştir. Her bir uygulama (masaüstü, web ve mobil) sistemde bulunan tüm özelliklere sahiptir. Bu sayede her bir platform için tam işlevsel uygulamalar sunulmaktadır.

Rakipsiz ERP, CRM, HR, B2B vb. Entegrasyonu

DocCastle işletmenizde kullanılan iş yazılımlarına belge yönetim özelliği ekleyen eşsiz bir özelliğe sahiptir. Örneğin muhasebe departmanları tarafından kullanılan yazılımlar esas olarak fiziksel belgelerdeki bilgileri işlemek ve takip etmek için kullanılır. DocCastle muhasebe yazılımınızla entegre çalışır ve belgelerin taranmış hallerini muhasebe yazılımı içerisinden görmenizi sağlar. Bu sayede arşivde belge aramadan dilediğiniz belgeyi anında görebilirsiniz. Örnek video

DocCastle eşsiz teknoloji ile tüm yazılımlara entegre olabilir. Böylelikle hâlihazırda kullandığınız yazılımlar daha akıllı ve işlevsel hale gelir. Buda DocCastle için harcadığınız bütçe ile maksimum verimi almanızı sağlar.

ERP-Entegre-DYS
Ücretsiz-Office-Word-Excel-DYS

Ücretsiz Office Programları (Word, Excel & E-Posta)

Günümüzde bir bilgisayarda işletim sisteminden sonra en çok ihtiyaç duyulan yazılım MS Office olduğu söylenebilir. Özellikle işletmeler Word, Excel ve Outlook uygulamalarını yoğun şekilde kullanmaktadır. Ancak bu uygulamalar bedava değildir ve bir çok işletme lisans sorunları yaşamaktadır.

DocCastle dahili Word, Excel ve E-posta araçlarına sahiptir. DocCastle kullanan işletmeler Ms Office satın almak zorunda kalmaz. Sistem içerisinde gelen araçlar Ms Office içerisindeki araçlar ile %95 oranında aynı işlevselliğe sahiptir. Ms Office kullanmaya alışmış olan bir kullanıcı 15 dakikada DocCastle’a adapte olabilir. Öte yandan DocCastle office araçları ile oluşturulan belgeler veri tabanında depolanır. Bu sayede hem performans hemde güvenlik üst seviyededir. Örnek video

belge-yonetim-sistemi-indir

Programı denemek istiyorum!

DocCastle'ı hemen indirin ve 14 gün ücretsiz kullanarak keşfedin.

dokuman-yonetim-sistemi-egitim

Öğrenmek istiyorum!

Destek merkezinden başlayın.

belge-yonetim-sistemi-indir

Satın almak istiyorum!

Size en uygun paketi satın almak için not bırakın, sizi arayalım.

dokuman-yonetim-sistemi-yardim

Yardım istiyorum!

Uzman ekibimiz size yardım etmek için bekliyor.