Kağıtsız Ofis

DocCastle tüm belge ve bilgilerinizi dijital ortama taşır ve kağıtsız çalışma ortamı oluşturur.

Kağıtsız Ofis Nedir?

Kağıtsız ofis, bilginin elektronik ortamda oluşturulduğu, depolandığı, işlendiği ve paylaşıldığı bir ofistir. Kağıtsız ofis tüm fiziksel belgeleri dijital belgelere dönüştürerek her türlü kağıttan kurtulur. Bu çalışma ortamı kağıtsız ofisin iki temel bileşeni olan tarayıcı ve DocCastle doküman yönetim sistemi ile oluşturulur.

Tarayıcı kağıt belgeleri elektronik biçimde yakalar ve dönüştürür. Elektronik belgeler daha sonra DocCastle kullanılarak yönetilebilir ve alınabilir. Gerçek hayatta bir kağıtsız ofis ortamı oluşturmak yanlış sistemler tercih edilirse zor olabilir. DocCaste bu konuda gereken tüm kriterleri fazlasıyla karşılar ve riskleri ortadan kaldırır.

Kağıtsız Ofis

Kağıtsız Ofisin Faydaları

DocCastle İş Akış Yönetimi şirketlerin iş süreçlerini otomatikleştirmesi, düzene koyması ve optimize etmesini sağlayan, yüksek ölçeklenebilir, platformdan bağımsız kurumsal doküman yönetimi çözümünün dahili modüllerinden biridir. DocCastle Kağıtsız Ofis Sistemi organizasyonunuza şu konularda yardımcı olur:

  • Ofis alanından tasarruf: Kağıt belgelerinin taranması ve sayısal olarak depolanması, pahalı ofis gayrimenkullerini daha iyi bir şekilde kullanmanıza olanak tanıyan ofis alanından tasarruf sağlar. Bazı durumlarda, depo maliyetlerini tamamen ortadan kaldırmak mümkündür.
  • Güvenli çalışma alanı: Kağıtsız çalışma ortamında, tüm etkinlikler bilgisayarlıdır. Bu, kullanıcılara kimlik doğrulaması yapılması ve özel izin gerektirmesi gerektiği anlamına gelir. Bu sayede ofis daha güvenli bir çalışma alanına dönüşür.
  • Olağanüstü durum kurtarma: DocCastle kağıtsız ofis sistemi ile tüm dijital kütüphanenin birden çok yedeklemesini almak, böylece doğal ve diğer felaketlere karşı işi korumak daha kolaydır.
  • Uzaktan erişim: DocCastle kağıtsız ofis sistemi elektronik dosyalarınıza uzaktan erişmenize izin verir ve ofisinizin dışında olsanız bile çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu, işinizi daha hızlı tamamlayarak daha yüksek üretkenlik ve daha düşük dönüş süreleri elde edebileceğiniz anlamına gelir.
  • Veri koruması: Kağıt dokümanlar taranıp dijital bir formata dönüştürüldüğünde, içerdikleri veriler artık olumsuz hava koşullarına veya sık kullanımın neden olduğu aşınmaya ve yıpranmaya maruz kalmaz.
  • Çevre koruması: DocCastle kağıtsız ofis sistemi, kuruluşun kağıda olan bağımlılığını azaltmaya yardımcı olur. Ağaçları kurtarmaya yardımcı olur ve kağıt talebini azaltarak bir çok hava kirliliğini azaltır.

DocCastle kağıtsız ofis sistemi sayesinde belgeler bir bilgisayar kullanılarak aranabilir ve anında geri alınabilir. İncelemeler ve onaylar gibi rutin belge işlemleri kağıtsız olarak otomatik hale getirilebilir. Ayrıca elektronik dosyalar kağıtsız depolarda depolanır ve yönetilir, çünkü bilgi kaybı riski azalır.

belge-yonetim-sistemi-indir

Denemek İstiyorum!

DocCastle'I indirin ve 14 gün kullanın.

dokuman-yonetim-sistemi-egitim

Daha fazla öğrenmek istiyorum!

Dokümantasyonu inceleyin

belge-yonetim-sistemi-indir

Satın almak istiyorum!

İşiniz için uygun paketi seçin.

dokuman-yonetim-sistemi-yardim

Yardım istiyorum!

Uzman ekibizden canlı destek alın.