İş Akış Yönetimi

DocCastle iş akış yönetimi tüm iş süreçlerini kontrol altına alır.

İş Akış Yönetimi Nedir?

İş Akış Yönetimi, iş süreçlerini yönetmek ve izlemek için elektronik sistemleri kullanan bir teknolojidir. Bireyler veya bölümler arasında iş akışının tanımlanmasına ve izlenmesine olanak tanır. Belgeler DocCastle iş akışı sistemindeki bilgileri taşımak için bir araç olarak kullanılır. İş akışı sistemi belgeleri oluşturma ve inceleme ve dağıtma işlemlerini izlemek için son derece faydalıdır.

Kağıtsız Ofis

DocCastle İş Akış Yönetiminin Faydaları

DocCastle İş Akış Yönetimi şirketlerin iş süreçlerini otomatikleştirmesi, düzene koyması ve optimize etmesini sağlayan, yüksek ölçeklenebilir, platformdan bağımsız kurumsal doküman yönetimi çözümünün dahili modüllerinden biridir.

DocCastle İş Akış Yönetimi organizasyonunuza şu konularda yardımcı olur:

 • İş akışı, gereksiz adımları / süreçleri belirleyip ortadan kaldırır.
 • Adımların sırasını değiştirmeniz işlemi daha verimli hale getirebilir. Örneğin bazı adımlar ardışık olarak değil aynı anda çalışabilir.
 • Görevler, yapılacak işe ihtiyacı olan herkese tahsis etmek yerine görevi yerine getirmek için uygun becerilere sahip insanlara atanabilir.
 • Yönetim, görev dağılımı ve ilerlemenin izlenmesi gibi günlük operasyonel görevlerin yerine, stratejik iş odaklı etkinliklere konsantre olabilir.
 • İş akışında, bir görevi kararlaştırırken veya bunları gerçekleştirirken ortaya çıkan olası tüm soruları yanıtlamak için hükümler bulunur.
 • İş akışı sıralı bir düzen izler. Tüm basamakların doğru bir şekilde tamamlandığını (özellikle insan hatasına açık alanlarda) ve kontrol noktalarının ilerlemeden önce bir araya geldiğini garanti eder.
 • Evrak işi ve kâğıt kullanımını elimine edilir, böylece israfı azaltır ve zaman kazandırır.
 • İzlenebilirliği arttırır. Yöneticilerin kritik süreçleri her noktada görmelerine, sorunları ve darboğazları belirlemelerine ve süreç boyunca uçtan uca performans izlemelerine olanak tanır.
 • İnsanlar tarafından belirlenen kararlar temsil etmek için yapılabilecek iş kurallarına dayalı iş akışıyla yapılabilir.
 • İş akışı bir veritabanına bağlı olduğu için, sistemde meydana gelen herşeyin bir kaydını tutar. Denetim izi, kim, ne, ne zaman ve hangi eylemlerin gerçekleştirildiğini gösterir.

Rekabetçi kalmak ve büyümek için bir işletme verimsizlikleri en aza indirgemek, kaynakları korumak ve sonuç olarak geliri artırmak için süreçlerini optimize etmelidir. DocCastle İş Akış Yönetimi size bu konuda en etkin biçimde yardımcı olur.

  belge-yonetim-sistemi-indir

  Denemek İstiyorum!

  DocCastle'I indirin ve 14 gün kullanın.

  dokuman-yonetim-sistemi-egitim

  Daha fazla öğrenmek istiyorum!

  Dokümantasyonu inceleyin

  belge-yonetim-sistemi-indir

  Satın almak istiyorum!

  İşiniz için uygun paketi seçin.

  dokuman-yonetim-sistemi-yardim

  Yardım istiyorum!

  Uzman ekibizden canlı destek alın.